• DOLAR
  7,8860
 • EURO
  9,3198
 • ALTIN
  482,07
 • BIST
  1,1814
Niğde’li iş insanı Bünyamin Korkmaz’dan örnek davranış

Niğde’li iş insanı Bünyamin Korkmaz’dan örnek davranış

Mersinde faaliyet gösteren Tandır Yemekçilik Özel Eğitim Gıda Truzim Hiz. Ltd Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Niğde’li iş insanı Bünyamin Korkmaz’dan örnek davranış.

Kendisine ait Mersinde faaiyet gösteren Grand Boss Suit Otel’i, Covid 19 virüs salgını nedeniyle hassas bir dönemden geçtiğimiz bu süreçte sağlık personeli veya tedavi amaçlı kurumlara karşılıksız tahsis etmek üzere İl Sağlık Müdürlüğü ile Protokol imzalamıştır.


25/03/2020 Tarihinde karşılıklı imzalanan protokole gereği, Grand Boss Suit Otel, ticari anlamda her hangi bir kar amacı gütmezsizin T.C. Sağlık Bakanlığı Mersin İl Sağlık Müdürlüğü ve İdarenin ihtiyaçları doğrultusunda idare ve sağlık personelinin kısmen veya tamamen konaklamasında kullanılacak.


Mersin’de resmi olarak başvurup tahsis sağlayan ilk otel Fasih Kayabalı Caddesi No:107A Mersin adresindeki Grand Boss Suit Otel oldu, hemşehrimiz Bünyamin Korkmaz’a bu örnek davranışı sebebiyle Niğde Haber sitesi olarak teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  • Niğdede yaşayan İş İnsanlarından da örnek davranışlar bekliyoruz. İl dışında yaşayan Niğdeli iş insanlarının davranışları Niğdede yaşayanlara umarım örnek olur…

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam