• DOLAR
  7,8047
 • EURO
  9,1715
 • ALTIN
  474,39
 • BIST
  1,1736
Sorumsuz Akademisyen koronavirüs’e Gebze’de mi Yakalandı?

Sorumsuz Akademisyen koronavirüs’e Gebze’de mi Yakalandı?

Dün Niğde kamuoyunun yakından tanıdığı ve sosyal medyada günün konusu olan, yapmış olduğu açıklama ve savunma ile hem suçlu hem güçlü olan Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Bor MYO’nda görevli akademisyen Hüseyin H. Ş. 14 mart 2020 tarihinde Gebze Fatih Devlet Hastanesi Enfeksiyon hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

14 Mart / 22 Mart 2020 tarihleri arasında İstanbul / Gebze / Ankara / Niğde 4 ilde birçok kişi ile görüşen Hüseyin H. Ş.‘in birçok kişiye koronavirüs bulaştırmış olabileceği düşünülüyor.

Sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamada test yaptırdığı Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde “yetkili kişilere, insanların içine girmeme garantisi vererek nigdeye gitmem gerektiğini söyledim. ” diyerek açıklama yapan Hüseyin H. Ş. Niğde’ye geldikten sonra yetkili kişilere verdiği sözü tutmayarak “Bulaşıcı hastalıklarda zorunlu karantina şartlarına uymamak suçunu işlediği TCK’nin 195. maddesine göre cezalandırılması için yetkili makamlar harekete geçtimi merak konusu olmaya başladı.

İlimizde bir Tıp Fakültesi varken ambulans ile Gata’ya nakilinin gerçekleştirilmesi kafalarda bir takım soru işaretlerine sebep olmuştur.

Dün yapmış olduğumuz haber içerisinde yetkili mercilere sorduğumuz bir takım sorulara cevap verildiği takdirde siz değerli okuyucularımız ve hemsehrilerimizle paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam