• DOLAR
  7,8860
 • EURO
  9,3198
 • ALTIN
  482,07
 • BIST
  1,1814
Kamuoyuna Önemli Duyuru!

Kamuoyuna Önemli Duyuru!

Bölgemizdeki gazeteler ajanslar ve haber sitelerinin gerçek gündeme dair haberlerin bir çoğunu yayınlayamamaları üzerine,

İlimiz ve il dışında yaşayan Niğdeli hemşehrilerimize belgeli bilgili ve doğru bir şekilde haber vermek amacıyla bu siteyi kurduk. Çünkü ilimizde habercilik yapan bir takım kişilerin belge edinerek insanlara farklı amaçla yaklaştıkları şantaj yaptıkları duyumlarını devamlı alıyorduk.

Bizim amacımız bu siteden kesinlikle para kazanmak değil kimsededen de reklam beklentimiz bulunmamaktadır.

Yapmış olduğumuz haberlerden rahatsızlık duyan kişilerin Sulh Ceza Hakimliklerine müracat etmelerini 5651 sayılı yasa gereği erişim engelleme kararları almalarını ve bu kararlar Sulh Ceza Hakimlikleri ve ESB ( Erişim Sağlayıcılar Birliği ) tarafından tebliğ edildiği takdirde, Mahkeme kararı alınmış olan haber içeriğini kaldırma yada itiraz etme hakkımız saklı kalacaktır.

Bizimle alakalı para istiyorlar şantaj yapıyorlar söylentilerine kulak asmayınız varsa ellerinde bir belgeleri Cumhuriyet savcılıklarına başvurabilirler…

Artık hiçbirşey eskisi gibi gizli kapaklı olmayacak. Niğdeli Doğruları en şeffaf bir şekilde bizden öğrenecek…

Yolsuzluklar Hırsızlıklar Kumpaslar a göz yummak yok!

Saygılarımızla

Nigdehaber.net ailesi

haber (at) nigdehaber.net

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Şeffaf habercilik

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

 1. Bu önemli duyuruyu yayınladınız tamam da künye ve tlf iletişimini de yazında gazeteciliğinizi fark edip takdir edelim. Kendinizi gizleyip gazetecilik yaptığınızı mı zannediyorsun.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam